Mapa piwnych stylów

Przed Wami coś, nad czym pracowałem przez kilka ostatnich dni.

Żeby nie przedłużać, oto mapa uwzględniająca większość piwnych stylów jakich przedstawiciele pojawili się na polskich półkach sklepowych. Wiele piw to oczywiście wyroby rzemieślników, ale znalazło się miejsce dla tak zwanych browarów regionalnych, a nawet koncernów. Podział na style jest w tym wypadku w całości subiektywnym wyborem, jednak starałem się kierować ogólnie przyjętą konwencją.

Klik na poniższy obrazek przeniesie do w miarę interaktywnej wersji mapy z wyjaśnieniem wszystkich kategorii i możliwością powiększania i pomniejszania wedle życzenia.

komentarze

dodaj swój →

 1. Witaj Krzysztofie,

  Szukałem mapy z piwnymi stylami i tak trafiłem do Ciebie. Jestem pod wrażeniem. Idealnie czegoś takiego szukałem. Dzieki :) Fakt ze nawigacja po mapie nie jest bardzo płynna ale to może wina mojego neta.
  Masz zamiar co jakis czas aktualizowac mape ? Nie wiem czy nad tym myslałeś ale taka mapa dzialajaca płynnie w aplikacji na smartfonie to było by cos :)

  • Cześć, Michale.
   Jeżeli wyjdzie spora liczba nowych piw i jacyś przedstawiciele stylów, których wcześniej nie było – nie wykluczam, że coś dorobię. (:
   A co do smartfonów to nie myślałem nad niczym takim, ale kto wie czy nie znajdę kiedyś chwilki żeby coś takiego zrobić.

Dodaj komentarz